Najczęstsze pytania

Quady to jedna z najbardziej popularnych letnich atrakcji w Zakopanem. W sezonie często się zdarza, że mamy 100% obłożenia, więc zdecydowanie zachęcamy by dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę nie przepadła.
Rezerwacji szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonasz ONLINE.
Każdy Uczestnik otrzymuje kask GRATIS - Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu kominiarki czy wypożyczenia strojów ochronnych na miejscu.
Każdy kierowca musi posiadać prawy jazdy kat. B (w przypadku kontroli policji, tylko obywatele PL z polskim prawo jazdy nie muszą posiadać go fizycznie). W celu rozpoczęcia wyprawy zawsze wymagany jest jednak dokument tożsamości więc jeśli nie będziesz miał ze sobą prawo jazdy, zabierz paszport lub dowód osobisty.
Na sportowo, czyli wygodnie! 🙂 Jeśli nie możesz się pobrudzić to w naszej bazie zawze możesz wypożyczyć strój ochronny.
Tak, podczas przerwy istnieje możliwość zamiany kierowcy z pasażerem pod warunkiem, że obie osoby podpisały oświadczenie przed startem wycieczki.
Tak, większość naszych Klientów to osoby, które wsiadają na Quada po raz pierwszy. Dlatego każda wycieczka poprzedzona jest Instruktażem. Najważniejsze to stosować się do poleceń Przewodnika.