YAMAHA Grizzly 450 4x4 oraz CANAM Outlander 450

Nasze quady to japońskie i kanadyjskie quady firmy Yamaha oraz CANAM. Jest to zdecydowanie najlepszy sprzęt do jazdy w terenie - solidny, bezpieczny, o bardzo dobrych właściwościach terenowych !

Yamaha Grizzly - najlepsze na świecie quady

CANAM i Yamaha to od wielu lat lider w branży pojazdów terenowych. Jest to połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych jakie stosowane są w quadach, przy zachowaniu optymalnej mocy oraz gabarytów, czyli wszystko co potrzeba pod wycieczki rekreacyjne dla turystów. W posiadaniu takich quadów jest Quadoo Adventure.

Niezależne zawieszenie

Regulowane, niezależne zawieszenie wszystkich czterech kół, wyróżniające się długim skokiem i prześwitem 275 mm to gwarancja płynnej jazdy nawet w trudnym terenie

On-command

Przełączanie napędu za naciśnięciem przycisku. Łatwe przełączanie pomiędzy napędem na dwa koła, napędem na cztery koła z ograniczonym uślizgiem oraz wyjątkowy w tej klasie napęd na cztery koła z pełną blokadą mechanizmu różnicowego.

Przekładnia ultramatic

Opatentowana technologia Yamaha. Automatyczne sprzęgło odśrodkowe utrzymuje stałe napięcie pasa, opóźniając jego zużycie i zapewniając natychmiastową reakcję na otwarcie przepustnicy oraz możliwość hamowania silnikiem na wszystkie koła podczas zjazdów.

Panel LCD

Ciekłokrystaliczny wyświetlacz w modelu Grizzly 450 wyświetla prędkościomierz, licznik kilometrów, dwa liczniki dzienne, rejestr czasu jazdy, zegar, wskaźnik poziomu paliwa oraz wskaźnik wybranego biegu.