Baza startowa Quadoo Adventure

Nasza główna baza znajduje się w Zakopanem / Kościelisku  - wyjazd od strony Kościeliska ulicą Salamandra na szczyt Gubałówki - ul. Butorów 5, Kościelisko.

Uwaga! Wyjazd kolejką z centrum Zakopanego, to zazwyczaj długie czekanie w kolejce do Kolejki PKL - oraz spacer do ans 1200 metrów od górnej stacji Gubałówka - odradzamy korzystanie z kolejki na Gubałówkę by nie marnowali Państwo czasu i uniknęli spóźnienia na zaplanowany start wycieczki.

Przy dokonywaniu rezerwacji można wykupić transfery z Hotelu - odbieramy Państwa z hotelu i odwieziemy po wycieczce do Hotelu.

Nasz druga baza znajduje się w Nowym Targu, w pobliżu Łopuszna, Białka Tatrzańska, Czorsztyn, Niedzica, Zlew Czorsztyński, Szaflary, Biały Dunajec. Zapraszamy do wyboru dogodnej lokalizacji.

Jak do nas dojechać ?

Samochodem dojedziesz do nas z centrum Zakopanego w 10 minut. Z centrum kieruj się na miejscowość Kościelisko, następnie drogą Salamandra wyjedź na szczyt Gubałówki. Na szczycie skręć w prawo i już widzisz nas po lewej stronie. Obok nas znajduje się wiele parkingów, gdzie możesz bezpiecznie zostawić samochód.
Z dowolnego miejsca w Zakopanem możesz dojechać do nas taksówką w 10 - 15 minut. Podaj nazwę Quadoo lub adres ul. Droga Zubka 40 - Gubałówka. Kosz taksówki to ok. 60 - 90 zł z Zakopanego.