Lokalizacja

Nasza baza znajduje się na szczycie Gubałówki - Butorowy Wierch. Należy kierować się w lewą stronę od stacji kolejki Gubałówka.

Jak do nas dojechać ?

Z centrum Zakopanego mozna wyjechać do nas kolejka PKL Gubałówka , po wyjeździe na górę nalezy iść w lewo ( mając Tatry po lewej ręce ) 1200 m w stronę Wyciągu Krzesełkowego na Szymoszkowa, 300 metrów dalej przy parkingach po prawej stronie znajduje się baza Snowdoo.
Samochodem można spokojnie wyjechac na Gubaówkę, mając opon zimowe lub napęd 4x4. Na górę Gubałówki prowadzi asfaltowa droga, którą można z Zakopanego dojechać w 10-15 minut, kierując się przez wioskę Kościelisko i następnie ulicą Salamandra wyjechać na szczyt Gubałówki - tam na skrzyżowaniu w prawo i po lewej jest nasza baza Snowdoo - samochód nalezy zaparkować na jednym z trzech Parkingów wokół nas - koszt 3 zł godizna.
Taksówką dojazd 10-15 minut z Zakopanego - adres Droga Zubka 40 / Gubałówka, wystarczy podać informację, że na skutery śniezne do Snowdoo na Gubałówkę - koszt około 50-70 zł z Zakopanego. Zamawiając transfer u nas koszt zawsze 50 zł z każdego miejsca w Zakopanem.