Witaj w Snowdoo,

Jesteśmy z Zakopanego, nasza firma znajduje się na Gubałówce, latem jako Quadoo Adventure organizujemy wyprawy na quadach w Zakopanem, a zimą organizujemy wyprawy na skuterach śnieżnych. Działamy jako wypożyczalnia quadów i skuterów śnieżnych oraz jako firma eventowa organizując atrakcje dla grup w Zakopanem. Nasza oferta to widokowe wycieczki i wyprawy quadami oraz skuterami śnieżnymi. Organizujemy imprezy integracyjne oraz eventy w Zakopanem. Posiadamy własne quady, ATV i czterokołowce 4x4 - organizujemy imprezy off road dla firm w Zakopanem oraz wyjazdy firmowe i eventy. Obsługujemy turystów, firmy eventowe, korporacje, biura turystyczne, biura podróży. Działamy jako jedna z wielu firmy enentowe w Zakopanem, jako wypożyczalnia quadów oraz jako organizator imprez w Zakopanem na Gubałówce, Kościelisku oraz Witowie.

Quady i skutery śnieżne to nasza pasja, dlatego przy organizacji imprez podchodzimy do tematu z sercem, a nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę imprezy. Naszą bazą jest Zakopane i Kościelisko, a konkretnie Gubałówka, mamy najlepsze trasy w Polsce, miłych i pomocnych przewodników i kawę dla każdego, kto chce nas bliżej poznać.

Quadoo Adventure Zakopane jest wypożyczalnią quadów, ale także organizujemy wyprawy na quadach z przewodnikiem, pomagamy stawiać pierwsze kroki, uczymy jeździć, doskonalimy technikę jazdy. Stawiamy na bezpieczeństwo, jest to podstawa każdej naszej wyprawy, staramy się aby nasza wycieczka na quadach była wspaniałą przygodą dla każdego uczestnika. Dbamy o to, aby podczas wycieczki mogli Państwo poczuć teren oraz wspaniałe widoki na góry.

Nasza baza wypadowa znajduje się na Gubałówce, 300 metrów od górnej stacji wyciągu krzesełkowego Szymoszkowa oraz 150 metrów od górnej stacji wyciągu Butorowy Wierch ( baza czynna jest sezonowo ). Uczestnikom naszych wypraw oferujemy stroje, kaski, rękawice, gogle, buty. Dbamy, aby każdy uczestnik naszych wypraw czuł się komfortowo.