Nasz zespół

Quadoo Adventure to zespół profesjonalistów w dziedzinie sportów motoryzacyjnych jak i przewodnictwa tatrzańskiego. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie jako trenerzy jazdy ATV oraz  przewodnicy wycieczek w rejonach górskich.

Instruktor jazdy ATV

Oskar Pieprzak

Oskar należy do grona najlepszych kierowców quadów w Polsce. Utytułowany zawodnik rajdów quadowych - ATV. Wieloletnie doświadczenie na quadach oraz doskonała znajomość terenów górskich. Na co dzień zarządzą firmą Snowdoo. Prywatnie miłośnik drewna, sportów motorowych i gór.

Instruktor
Jazda sportowa
instruktor
zawodnik
atv
Instruktor jazdy

Piotr Rayski

Piotr od 3 lat należy do Tema Quadoo. Zrealizował kilkaset wypraw oraz kilka tysięcy wycieczek quadami z turystami z całego Świata. To właśnie Piotr dba o właściwy dobór sprzętu i akcesoriów, doradza jak należy się jeździć quadem oraz wytycza nowe ślady. Sympatyczny, każdą wycieczkę umili swoim poczuciem humoru. Prywatnie miłośnik rowerów i ratownik GOPR.

Przewodnik
Obsługa klientów
przewodnik
obsługa klientów
Obsługa klienta

JAN PIEPRZAK

Janek wychowany w świecie motorów, quadów i skuterów - zakochany w tym co robi, zarządza bazą Quadoo i Snowdoo na Gubałówce. Lubiany przez klientów przewodnik, większość to właśnie z nim ma pierwszy kontakt. Bardzo dobry technicznie i doświadczony przewodnik, dla którego wysoka jakość usługi to podstawa biznesu. Prywatnie właściciel enduro KTM oraz podróżnik.

Zarządzanie bazą
Obsługa klientów
zarządzanie bazą
obsługa klientów