Poszukujesz transportu dla większej liczby osób ?

Oferujemy transfery, ktore odbywają się samochodami osobowymi, minibusami lub busami w zależności od ilości osób.

Więcej informacji pod:
+48 501 560 560
e-mail: grupy@quadoo.pl

-> Transfer z obiektu noclegowego do bazy Quadoo

-> Transfery z Krakowa do Zakopanego

Stroje ochronne na Quady

W zależności od wyprawy i wybranej trasy mogą się zdarzyć miejsca, gdzie będzie dużo błota. Jeśli nie chcesz ubrudzić swojego ubrania, możesz skorzystać z wypożyczalni strojów ochronnych.

Menu – przy ognisku

  1. Ognisko – kiełbasa do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda)
  2. Ognisko – pyszny domowy bigosik, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda)
  3. Ognisko – oscypek z żurawiną, pyszny domowy bigosik, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda)
  4. Ognisko z grillem – oscypek z żurawiną, pyszny domowy bigosik, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, dwa rodzaje ciasta, gorąca herbata i kawa, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda)
  5. Ognisko wegetariańskie – oscypek z żurawiną, zupa ziemniaczana, warzywa grillowane, gorąca herbata, pieczywo, dodatki (ketchup i musztarda)

Menu – w góralskim szałasie

Przerwa podczas wyprawy quadami w góralskiej chacie:

  • zupa juhaska,
  • danie mięsne + ziemniaki opiekane + dodatki,
  • herbata lub kawa lub woda,
  • szarlotka lub sernik.

Menu – przerwa kawowa

Zestaw I – ognisko, deska swojskich ciast (dwa rodzaje ciasta), kawa, herbata z cytryną, woda gazowana i niegazowana z cytryną
Zestaw II – ognisko, żurek, deska swojskich ciast (dwa rodzaje ciasta), kawa, herbata z cytryną, woda gazowana i niegazowana z cytryną
Zestaw III – ognisko, żurek, deska swojskich ciast (dwa rodzaje ciasta), kawa, herbata z cytryną, woda gazowana i niegazowana z cytryną, wino grzane na koniec imprezy

Foto – zdjęcia z wyprawy

Wspaniała pamiątka z wycieczki na quadach w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej (30-50 zdjęć). Nasz fotograf będzie towarzyszył uczestnikom w trakcie wycieczki.

Video – relacja z kamery GoPro

Wyjątkowa pamiątka z wycieczki na quadach w postaci profesjonalnego 3-minutowego filmu. Nasz kamerzysta będzie towarzyszył uczestnikom w trakcie wycieczki.

Wypożyczalnia – Quady

W naszej ofercie jest również możliwość wypożyczenia Quadów na różnego rodzaju imprezy integracyjne i firmowe oraz eventy.