Buggy UTV w Zakopanem

Spędzając urlop w Zakopanem zdecydowanie warto postawić na aktywny wypoczynek! Piękne widoki i ciekawy, górzysty teren z mnóstwem niespodzianek to doskonałe połączenie dla tych, którzy lubią sporty motorowe, takie jak quady czy pojazdy buggy.

Jeśli nigdy nie próbowałeś, wreszcie masz okazję! Wyprawa autem buggy to gotowy pomysł na piękną przygodę w Zakopanem dla każdego! Przed każdą wycieczką odbywa się instruktaż. Podczas całej wyprawy będziecie pod opieką doświadczonego przewodnika, który pojedzie własnym pojazdem buggy- Can Am MAVERIC -modele 2020.

Czym w ogóle jest auto Buggy ( znane także jako UTV, SSV czy Side By Side ) ?

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne na www.safari.pl

Niektórzy mówią, że buggy to coś pomiędzy quadem a samochodem. To trafne stwierdzenie! Buggy jest komfortowy jak lekki samochód a jednocześnie, dzięki grubym i dużym oponom, w terenie radzi sobie równie dobrze jak quad!

Sam wygląd auta buggy zwraca uwagę każdego, kogo mijamy na trasie wycieczki. W autku buggy zdecydowanie możesz poczuć smak prawdziwego safari! Ta wycieczka to doskonała zabawa i szczypta adrenaliny! Komfort tych pojazdów sprawia, że na wycieczce równie dobrze czują się Panie i dzieci!

Nasze trasy biegną z centrum miasta przez typowo górskie tereny, gdzie autka buggy i ich kierowcy mają okazję się wykazać! Będzie trochę zjazdów, podjazdów i zaskakujących elementów, które sprawiają, że ta wycieczka to prawdziwa przygoda! Podczas wycieczki autami buggy nie brak także miejsc, które idealnie nadają się na krótką przerwę i zdjęcia - panorama Tatr, wiatr we włosach, dobra zabawa.

Jeśli jeszcze nie jeździłeś pojazdami buggy to zdecydowanie czas to zmienić!

ZAREZERWUJ TERAZ