Przez Redakcja

The staff were really friendly…

Just had the three hour excursion with Quadoo great service great people. Booked online couldn’t have been more helpful over e mails. Door to door collection service offered from the hotel to quadoo. The staff were really friendly and we had the best time could not recommend them any more than I am!

Przez Redakcja

Jednym słowem rewelacja.

Jednym słowem rewelacja. Profesjonalny instruktor, Dobór przejażdżek pod uczestnika. Można wybrać 1h ,2h ,3h itd. Należy powiedzieć szczerze czego się oczekuje bo dostępne trasy dają różnorodność od asfaltowych „spacerow” prze polny off road po maksymalne wertepy gdzie się można najeść się błota. Jeżeli jesteś początkujący to polecam wszystkiego po trochu. Gubałówka zawsze kojarzyła mi się z wyciągami i tyle. Dzięki tej przygodzie poznałem malownicza i dzika cześć Zakopanego która mnie zachwyciła.

Przez Redakcja

.. Teren momentami był naprawdę trudny

Spoko firma Janek jako przewodnik i opiekun grupy ok Byliśmy w9 quadow na off roudzie momentami w dużej ulewie i było super Teren momentami był naprawdę trudny Dużo wody błota strome ukosne zjazdy i podjazdy Firma daje kompletne ubranie Buty kombinezony kask rękawice Cena nie jest mała ale przygoda dobra Polecam ????

Przez Redakcja

Pieniadze wydane z przyjemnością naprawdę polecam!

Na nasze zyczenie Janek zabrał nas w naprawdę wymagający (jak dla nie zaawansowanych) teren. Nie było tak jak u niektórych że 80% trasy to delikatne łąki i leśne ścieżki, zamiast tego otrzymaliśmy konkretna wyboista leśną trase z dlugimi blotnistymi odcinkami na widok ktorych jesteś pewien ze sie zakopiesz (mimo ze tak sie nie dzieje), głębokimi kałużami i stromymi zjazdami i podjazdami. Godzina świetnej zabawy po ktorej wszyscy chcieliśmy wiecej. Pieniadze wydane z przyjemnością naprawdę polecam!