Wyjazd integracyjny do Zakopanego – ALL INCLUSIVE 3 dni

blank

3-dniowy wyjazd integracyjny do Zakopanego.

Pełen program ALL INCLUSIVE z noclegami i śniadaniem w Pensjonacie. Przygoda i integracja gwarantowane.

W dniu przyjazdu zaprosimy uczestników na dobrą góralską kolację - alkohol i napoje płatne dodatkowo. Kolejnego dnia po śniadaniu, super atrakcje - rafting pontonami po Dunajcu, następnie obiad w Szczawnicy, powrót do Zakopanego na Gubałówkę - tam 3 godzinna wyprawa z ogniskiem na quadach, a na koniec zjazd rowerami lub hulajnogami terenowymi do Zakopanego. Wieczorem kolacja przy ognisku i dobra integracja. Noclegi i śniadanie w cenie. Wiele atrakcji i super zabawa w 3 dni w Zakopanem.

Takiej oferty nie znajdziesz w innym miejscu - kompleksowa organizacja bez pośredników, bez podwykonawców i bez utrudnień. Wszystko jasne i klarowne w oparciu o mocny, solidny i prawdziwy zespół profesjonalistów na miejscu w Zakopanem.

Możliwość modyfikacji oferty poprzez dołożenie atrakcji, posiłków i tylko w górę - oferta stanowi pakiet usług i nie ma możliwości zmiany ceny poprzez rezygnację z usług - możliwa jest natomiast zmiana poszczególnych elementów w programie. Oferta wymaga wpłaty zadatku 50% i dopłaty 50% przed rozpoczęciem świadczeń - przelew, karta, gotówka na miejscu. Usługi dodatkowe zostaną doliczone do faktury końcowej.

CENNIK / kwoty netto:

koszt imprezy na osobę (grupa do 10 osób) 1 170 zł
koszt imprezy na osobę (grupa do 30 osób) 1070 zł
koszt imprezy na osobę (grupa do 50 osób) 970 zł

Szczegółowy program dostępny na zapytanie. Minimalna ilość osób potrzebna do organizacji imprezy to - 6-7.