blank

QUAD RAFTING - quady i spływ pontonami

Poniższa oferta nie jest dostępna w standardowej sprzedaży.
Jeśli jesteś zainteresowany tego typu ofertą zachęcamy do kontaktu: +48 501 560 560
Zapraszamy do skorzystania z innej oferty, jaką jest Quad FUN

Quad Rafting to 10-godzinna przygoda gdzie zasmakujecie trzech największych atrakcji regionu Zakopanego - górskiej wycieczki na quadach, pięknego widokowego trekkingu po Podhalu i spływu Dunajcem, czyli rafting pontonem dziką rzeką, niepowtarzalną w skali światowej górską rzeką, która płynie między skalistymi szczytami gór. Quady dwuosobowe to idealny pojazd na taką całodzienną wycieczkę dla dwóch osób, podczas 9-godzinnej wycieczki uczestnicy dotrą do Sromowiec - miejscowości oddalonej o 60 km od Zakopanego, gdzie na pontonach lub drewnianych tradycyjnych tratwach spłyną rzeką – możliwość wyboru opcji podczas dokonywania rezerwacji wycieczki. Super wycieczka jednodniowa z Zakopanego. Wycieczki organizujemy już przy 1 quadzie. Hit sezonu - najlepsza wycieczka jednodniowa w Zakopanem.

Usługi dodatkowe


 • transfer z obiektu noclegowego do bazy Quadoo
 • strój ochronny
 • ubezpieczenie sprzętu

  obniżające własną odpowiedzialność za quad do kwoty 1000 zł; informujemy, iż standardowo każdy uczestnik wycieczki odpowiada za uszkodzenie quada do kwoty 10 000 zł

Cena zawiera:


 • paliwo do quada
 • instruktaż i przewodnika na trasie
 • kask ochronny

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona


Wideo

Porównaj:

 

Czas trwania1 godzina10 godzin6 godzin
Rafting-blank-
Ognisko-blankblank
Widok na Tatryblankblankblank

Dołącz do nas na Instagramie!

Nasza baza

 

Uwaga!
Na Gubałówce są oszuści, którzy podszywają się pod naszą firmę. Gdy ktoś ich pyta czy to Quadoo - odpowiedzą, że tak. Łudząco się upodabniają, by przejmować klientów Quadoo, wykorzystując naszą ugruntowaną pozycję lidera i pozytywny wizerunek marki.

Nie daj się oszukać:
Zobacz film prezentujący naszą bazę, by dokładnie wiedzieć kogo szukać
Zobacz mapę - znajdujemy się tuż obok skrzyżowania
Na naszej bazie wiszą banery Quadoo
Jeśli masz wątpliwości poproś o wydruk testowego rachunku z kasy fiskalnej i zobacz nazwę firmy - u nas nikt Ci tego nie odmówi!

Co musisz wiedzieć przed wyprawą?

 • spotkanie 20-30 minut przed planowaną godziną startu
 • instruktaż z obsługi quada i techniki jazdy

  przed każdą wycieczką przeprowadzany jest instruktaż z obsługi quada i techniki jazdy, następnie kilka pierwszych minut poświęconych jest na trening,

 • godzina startu i trasa wycieczki

  godzina startu i trasa wycieczki mogą ulec zmianie ze względu na panujące warunki pogodowe oraz względy organizacyjne

 • odpowiedzialność za szkody

  kierowca quada ponosi odpowiedzialność za szkody spowodowane w pojeździe do kwoty 10 000 zł za prowadzony przez siebie quad,

 • użytkowanie quada

  quad może być użytkowany zarówno przez kierowcę, jak i pasażera, którzy mogą zamieniać się rolami podczas postojów

 • regulamin i zasady bezpieczeństwa

  każdy uczestnik wsiadający na quad zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o akceptacji regulaminu oraz zasad bezpieczeństwa

 • dokument tożsamości

  każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania przy sobie prawa jazdy lub dowodu osobistego lub paszportu

 • klienci zagraniczni

  nasza obsługa mówi w języku polskim, angielskim i francuskim

Opinie naszych Klientów

NastępnePoprzednie

Częste pytania

Najczęstsze pytania

Quady to jedna z najbardziej popularnych letnich atrakcji w Zakopanem. W sezonie często się zdarza, że mamy 100% obłożenia, więc zdecydowanie zachęcamy by dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę nie przepadła.
Rezerwacji szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonasz ONLINE.
Każdy Uczestnik otrzymuje kask GRATIS - Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu kominiarki czy wypożyczenia strojów ochronnych na miejscu.
Każdy kierowca musi posiadać prawy jazdy kat. B (w przypadku kontroli policji, tylko obywatele PL z polskim prawo jazdy nie muszą posiadać go fizycznie). W celu rozpoczęcia wyprawy zawsze wymagany jest jednak dokument tożsamości więc jeśli nie będziesz miał ze sobą prawo jazdy, zabierz paszport lub dowód osobisty.
Na sportowo, czyli wygodnie! 🙂 Jeśli nie możesz się pobrudzić to w naszej bazie zawze możesz wypożyczyć strój ochronny.
Tak, podczas przerwy istnieje możliwość zamiany kierowcy z pasażerem pod warunkiem, że obie osoby podpisały oświadczenie przed startem wycieczki.
Tak, większość naszych Klientów to osoby, które wsiadają na Quada po raz pierwszy. Dlatego każda wycieczka poprzedzona jest Instruktażem. Najważniejsze to stosować się do poleceń Przewodnika.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Baza startowa Quadoo Adventure

Nasza główna baza znajduje się w Zakopanem / Kościelisku  - wyjazd od strony Kościeliska ulicą Salamandra na szczyt Gubałówki - ul. Butorów 5, Kościelisko.

Uwaga! Wyjazd kolejką z centrum Zakopanego, to zazwyczaj długie czekanie w kolejce do Kolejki PKL - oraz spacer do ans 1200 metrów od górnej stacji Gubałówka - odradzamy korzystanie z kolejki na Gubałówkę by nie marnowali Państwo czasu i uniknęli spóźnienia na zaplanowany start wycieczki.

Przy dokonywaniu rezerwacji można wykupić transfery z Hotelu - odbieramy Państwa z hotelu i odwieziemy po wycieczce do Hotelu.

Nasz druga baza znajduje się w Nowym Targu, w pobliżu Łopuszna, Białka Tatrzańska, Czorsztyn, Niedzica, Zlew Czorsztyński, Szaflary, Biały Dunajec. Zapraszamy do wyboru dogodnej lokalizacji.

Jak do nas dojechać ?

Samochodem dojedziesz do nas z centrum Zakopanego w 10 minut. Z centrum kieruj się na miejscowość Kościelisko, następnie drogą Salamandra wyjedź na szczyt Gubałówki. Na szczycie skręć w prawo i już widzisz nas po lewej stronie. Obok nas znajduje się wiele parkingów, gdzie możesz bezpiecznie zostawić samochód.
Z dowolnego miejsca w Zakopanem możesz dojechać do nas taksówką w 10 - 15 minut. Podaj nazwę Quadoo lub adres ul. Droga Zubka 40 - Gubałówka. Kosz taksówki to ok. 60 - 90 zł z Zakopanego.