QUAD FUN - 3 godzinna wycieczka z ogniskiem i przewodnik

Quad Fun to 3-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach z przewodnikami Quadoo Adventure. Jest to najpopularniejsza wycieczka z naszej oferty. Spotkanie w bazie Quadoo gdzie uczestnicy otrzymają jedno- lub dwuosobowe quady Yamaha lub Can Am, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na 3-godzinną wycieczkę. Trasa to typowo górskie tereny, drogi leśne, wąwozy, rzeki, zjazdy i podjazdy, piękne widokowe polany i tatrzański klimat. W trakcie tej wycieczki zrobimy przerwę na ognisko i ciepły poczęstunek. Udział w wycieczce także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły quada.

Usługi dodatkowe


 • transfer z obiektu noclegowego do bazy Quadoo

  cena zależna od ilości osób

 • strój ochronny

  strój ochronny – 35 zł / osoba; jedna część stroju 15 zł,

 • ubezpieczenie sprzętu

  obniżające własną odpowiedzialność za quad do kwoty 1000 zł – 45 zł / kierowca; informujemy, iż standardowo każdy uczestnik wycieczki odpowiada za uszkodzenie quada do kwoty 10 000 zł

Cena zawiera:


 • paliwo do quada
 • instruktaż i przewodnika na trasie
 • kask ochronny

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona


Wideo

Porównaj:

 

TRIP

PRO

FUN

Czas trwania1 godzina2 godziny3 godziny
Quad dwuosobowy+ 100 zł+ 150 zł+ 200 zł
Widok na Tatry
Ognisko--
Kask
Paliwo

Dołącz do nas na Instagramie!

Nasza baza

 

Uwaga!
Na Gubałówce są oszuści, którzy podszywają się pod naszą firmę. Gdy ktoś ich pyta czy to Quadoo - odpowiedzą, że tak. Łudząco się upodabniają, by przejmować klientów Quadoo, wykorzystując naszą ugruntowaną pozycję lidera i pozytywny wizerunek marki.

Nie daj się oszukać:
Zobacz film prezentujący naszą bazę, by dokładnie wiedzieć kogo szukać
Zobacz mapę - znajdujemy się tuż obok skrzyżowania
Na naszej bazie wiszą banery Quadoo
Jeśli masz wątpliwości poproś o wydruk testowego rachunku z kasy fiskalnej i zobacz nazwę firmy - u nas nikt Ci tego nie odmówi!

Co musisz wiedzieć przed wyprawą?

 • spotkanie 20-30 minut przed planowaną godziną startu
 • instruktaż z obsługi quada i techniki jazdy

  przed każdą wycieczką przeprowadzany jest instruktaż z obsługi quada i techniki jazdy, następnie kilka pierwszych minut poświęconych jest na trening,

 • godzina startu i trasa wycieczki

  godzina startu i trasa wycieczki mogą ulec zmianie ze względu na panujące warunki pogodowe oraz względy organizacyjne

 • odpowiedzialność za szkody

  kierowca quada ponosi odpowiedzialność za szkody spowodowane w pojeździe do kwoty 10 000 zł za prowadzony przez siebie quad,

 • użytkowanie quada

  quad może być użytkowany zarówno przez kierowcę, jak i pasażera, którzy mogą zamieniać się rolami podczas postojów

 • regulamin i zasady bezpieczeństwa

  każdy uczestnik wsiadający na quad zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o akceptacji regulaminu oraz zasad bezpieczeństwa

 • dokument tożsamości

  każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania przy sobie prawa jazdy lub dowodu osobistego lub paszportu

 • klienci zagraniczni

  nasza obsługa mówi w języku polskim, angielskim i francuskim

Opinie naszych Klientów

NastępnePoprzednie

Częste pytania

Najczęstsze pytania

Wynajem 1 quada 2 osobowego Can Am Outlander 450 na godzinę to koszt 300 zł, na 4 godziny 900 zł, na cały dzień 1200 zł. Wynajem quada Yamaha Grizzly 450 na godzinę to koszt 250 zł, na 4 godziny 700 zł, na cały dzień 1000 zł.
Strój ochronny czyli kask, rękawice, kurtka, spodnie są dodatkowo płatne. Komplet 35 zł/ osoba.
Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy, że okażesz dowód tożsamości.
Nasze quady są zarejestrowane zatem to od Ciebie zależy gdzie jeździsz. Wybierając opcję z przewodnikiem zabieramy Cię na dobrze nam znane trasy off road.
Tak, gdzie zażyczy sobie klient. Bezpłatnie.
Najlepiej na sportowo, bluza, dres, tshirt lub krótkie spodenki.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Lokalizacja

Nasza baza znajduje się na szczycie Gubałówki - Butorowy Wierch. Należy kierować się w lewą stronę od stacji kolejki Gubałówka.

Jak do nas dojechać ?

Z centrum Zakopanego mozna wyjechać do nas kolejka PKL Gubałówka , po wyjeździe na górę nalezy iść w lewo ( mając Tatry po lewej ręce ) 1200 m w stronę Wyciągu Krzesełkowego na Szymoszkowa, 300 metrów dalej przy parkingach po prawej stronie znajduje się baza Snowdoo.
Samochodem można spokojnie wyjechac na Gubaówkę, mając opon zimowe lub napęd 4x4. Na górę Gubałówki prowadzi asfaltowa droga, którą można z Zakopanego dojechać w 10-15 minut, kierując się przez wioskę Kościelisko i następnie ulicą Salamandra wyjechać na szczyt Gubałówki - tam na skrzyżowaniu w prawo i po lewej jest nasza baza Snowdoo - samochód nalezy zaparkować na jednym z trzech Parkingów wokół nas - koszt 3 zł godizna.
Taksówką dojazd 10-15 minut z Zakopanego - adres Droga Zubka 40 / Gubałówka, wystarczy podać informację, że na skutery śniezne do Snowdoo na Gubałówkę - koszt około 50-70 zł z Zakopanego. Zamawiając transfer u nas koszt zawsze 50 zł z każdego miejsca w Zakopanem.
WhatsApp chat