Kulig Zakopane

Klimatyczny kulig w Zakopanem

Dobrym pomysłem jest wizyta w Tatrach wiosną i latem, kiedy zaskoczy nas przyroda i będziemy pod wrażeniem wszechobecnej zieleni. Jesień w górach również wywołuje zachwyt. Otoczenie otulone odcieniami czerwieni i złota prezentuje się bajecznie. Jednak sporo osób najbardziej lubi Tatry w wydaniu zimowym. Pokryte białym puszkiem szczyty, lasy, doliny – trudno pozostać obojętnym na takie widoki. Poza tym, można wtedy spędzać czas na sportowo i oczywiście skorzystać z oferty – kulig Zakopane i okolice na www.kuligi.pl.

Cudne widoki i porcja zabawy

Kiedy pędzimy zaprzęgiem konnym przez niesamowite tereny, naszym oczom ukazują się przecudowne krajobrazy. Zapominamy o codzienności i zostawiamy za sobą wszelkie sprawy, skupiając się wyłącznie na poznawaniu otoczenia. Szybko przekonujemy się, że górski świat widziany z perspektywy sań jest naprawdę ciekawy.

Do wyboru mamy liczne trasy. Kulig Zakopane pod Reglami – ten wariant cieszy się sympatią, ale niezależnie od tego, który odcinek zdecydujemy się pokonać, możemy mieć pewność, że pejzaże nie rozczarują. Pozytywnych emocji dostarczy zarówno przejażdżka w dzień, jak i ta po zmroku. Niektórzy o wiele chętniej wybierają opcję numer dwa, ponieważ króluje wtedy specyficzna atmosfera. Wraz z ciemnością pojawia się tajemniczość, są pochodnie oraz gwiazdy na granatowym niebie – trudno nie być oczarowanym.

Zimowy relaks? – kulig jest pomysłem idealnym.

Zimą często pojawia się zmęczenie, od urlopu letniego mija już sporo czasu, narzekamy na natłok obowiązków. Marzymy o relaksie w miejscu, które wypełnione jest atrakcjami. Czas wtedy spakować walizki i udać się chociaż na parę dni w Tatry.

W górach można spędzić święta, bądź sylwestra, wraz z pociechami udać się tam na ferie, albo np. z drugą połówką na romantyczne walentynki. Co polecamy? Zdecydowanie ofertę dostępną na www.kuligi.pl – kuligi w Zakopanem na najwyższym poziomie.

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.